OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA ZWYKŁA - 25.01.2015 r.

 1. W tym tygodniu patronują nam:
  W poniedziałek św. Tymoteusz i Tytus, biskupi.
  We wtorek bł. Jerzy Matulewicz, biskup.
  W środę św. Tomasz z Akwinu, kapłan i doktor Kościoła.
  W sobotę św. Jan Bosko, kapłan.
 2. Mszę Świętą w intencji śp. Ks. Andrzeja Sciesinskiego, byłego wikariusza naszej parafii i proboszcza sąsiedniej parafii pw. św. Franciszka z Asyżu, odprawimy w najbliższy piątek o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy zwłaszcza członków wspólnot, którym ks. Andrzej posługiwał. Podczas piątkowej Mszy Świętej, jak i w zakrystii, możemy składać również ofiary na odprawienie Mszy Świętych gregoriańskich w intencji ks. Andrzeja.
 3. Z Nowym Rokiem nasza parafia tradycyjnie ponawia swoje zawierzenie Bożemu Miłosierdziu, uczynimy to na wszystkich Mszach św. w niedzielę, 1 lutego. Czcicieli Miłosierdzia Bożego zapraszamy na Mszę św. o godz. 13.30 oraz na Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 15.15.
 4. W tym tygodniu kończymy Kolędy - Odwiedziny Duszpasterskie, błogosławienie domów i wiernych (link do pełnego terminarza). Prosimy przygotować na stole krzyż, wodę święconą, dzieci i młodzież - zeszyty od religii i indeksy.
 5. Kolęda dodatkowa dla wszystkich, którzy nie mogli przyjąć księdza i kolędowego błogosławieństwa odbędzie się w środę, 28 stycznia, od godz. 16.00. Prosimy podać adres i numer telefonu w zakrystii, biurze parafialnym lub drogą elektroniczną na adres migowo@diecezjagdansk.pl.
 6. W minionym tygodniu zmarła z naszej parafii:
  + Elżbieta Stępiń, żyła 62 lata