II NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.01.2018 r.

1. W środę św. Antoniego, opata.
    W piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  2. W czwartek początek Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  3. Biuro parafialne w czasie kolęd czynne w środy i soboty od godz. 9.00 do 10.00 oraz w piątki od godz. 16.00. do 17.30.
  4. Dzieci z naszej scholi parafialnej "Promyczki Bożego Miłosierdzia" nagrały płytę z kolędami i pastorałkami. Płyty w cenie 10 zł są do nabycia przed wyjściem z kościoła. Dochód ze sprzedaży płyt będzie przeznaczony na hospicjum dziecięce w Gdańsku oraz na sprzęt muzyczny dla scholi.
  5. W tym tygodniu kończymy błogosławienie domów i wiernych, w dni powszednie od godz. 16.00, w sobotę od godz. 13.00 i w niedzielę od godz. 15.00. Prosimy przygotować na stole: krzyż, świece, wodę święconą, dzieci i młodzież - zeszyty od religii i indeksy.
  6. Kolęda dodatkowa w przyszłą niedzielę, 21 stycznia, od godz. 15.00. Chęć przyjęcia kolędy zgłaszamy do soboty tylko osobiście w kancelarii lub w zakrystii.
  7. Zmarł z naszej Parafii:
    + Jerzy Kowalski z ul. Myśliwskiej, żył lat 79.