UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - 17.05.2015 r.

1. Dzisiaj Imieniny obchodzi Ks. Abp. Sławoj Leszek Głódź, Metropolita Gdański. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszego Arcypasterza.
  2. Tydzień temu dla ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu zebraliśmy 6275 zł.
  3. Serdecznie dziękujemy rodzicom młodzieży, która 6 maja przyjęła sakrament bierzmowania za ofiary na dar ołtarza. Zostały one przekazane na spłatę naszego odnowionego tabernakulum.
  4. "Chwalcie łąki umajone" - zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym dzieci, młodzież i dorosłych w dzień powszedni po Mszy św. wieczornej, w niedziele po Mszy św. o godz. 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystością Zesłania Ducha Świętego zakończymy Okres Wielkanocny. Nowenna przygotowująca nas do tej Uroczystości po Mszach św. wieczornych.
  6. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016.
  7. "Bóg zapłać" za ofiary wpłacane na konto i składane na tacę w II niedzielę - inwestycyjną. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i wszelką pomoc dla naszej Parafii.
  8. W sobotę, 23 maja, w kościele Bożego Ciała na Morenie odbędzie się tradycyjny Wielki Majowy Koncert. Będziemy mogli wysłuchać:
    • "MAGNIFICAT" Jana Sebastiana Bacha
    • "TE DEUM" Josepha Haydna
    Szczegóły na wywieszonym plakacie.
  9. Planujemy zorganizowanie II Rodzinnego Festynu Parafialnego. Ma się on odbyć w sobotę, 13 czerwca. Już teraz prosimy o kontakt osoby, które chciałyby swoimi pomysłami i pracą pomóc w jego jak najlepszym przygotowaniu. Ewentualne przychody zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii, biurze parafialnym, drogą telefoniczną bądź elektroniczną.