OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.10.2016 r.

 1. W ubiegłą niedzielę uczestniczyło we Mszach św. 2727 wiernych (powyżej 7 lat), w tym 1798 kobiet i 929 mężczyzn. Do Komunii św. przystąpiło 1085 wiernych, w tym 708 kobiet i 377 mężczyzn.
 2. Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny, rozpoczynamy Tydzień Misyjny w Kościele.
 3. Nabożeństwo różańcowe ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie o godz. 17.30, w niedziele po Mszy św. o godz. 17.00, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
 4. Wspólnota "Tymoteusz" zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i Koronce. Adoracja będzie w ciszy, a zakończy się wspólną modlitwą dziękczynienia i uwielbienia. W czasie adoracji będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pojednania. Nasze wspólne adoracje będą się odbywały w czwarte poniedziałki miesiąca.
 5. W piątek święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 6. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego zaprasza na spotkanie modlitewne Pismem Świętym w piątek, 28 października, po Mszy św. wieczornej i koronce do Miłosierdzia Bożego, na które serdeczne zapraszamy również Osoby nie należące do Wspólnoty.
 7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy, że najważniejszym darem dla zmarłych jest ofiara Mszy św. i nasza modlitwa. Na Msze św. zbiorowe i wypominki przyjmujemy z zakrystii i w kancelarii z wyraźnie wypisanymi imionami i nazwiskami zmarłych. Msze św. zbiorowe za zmarłych będą odprawione 2, 4, 7 i 8 listopada br. o godz. 18.00. Za zmarłych z wypominek będziemy modlić się przede Mszą św. wieczorną w dni powszednie. Kartki na wypominki wyłożone są w przedsionku kościoła.
 8. W nocy z soboty na niedzielę o godzinę do tyłu przestawiamy zegarki z godz. 3.00 na 2.00. Śpimy godzinę dłużej.
 9. Zmarła z naszej parafii:
  + Marianna Oskroba z ul. Marusarzówny, lat 85.