II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 01.03.2015 r.

1. Dzisiaj przed kościołem ogólnopolska zbiórka do puszek dla polskich misjonarzy.
  2. W środę święto św. Kazimierza, Królewicza.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 16.30 dla dzieci, o godz. 17.30 dla dorosłych, o godz. 19.00 dla młodzieży. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele po Mszy św. o godz. 17.00. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny dla siebie lub zmarłych po spełnieniu odpowiednich warunków tj. brak jakiegokolwiek przywiązania się do grzechu, spowiedź św., Komunia św. i modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  4. Spowiedź św. w piątek od godz. 16.00. Chorych z Najświętszym Sakramentem odwiedzimy w sobotę rano.
  5. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego zaprasza:
    • w I czwartek miesiąca na Godzinę Świętą przed Najświętszym Sakramentem – po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,
    • w I piątek miesiąca na Mszę św. patronalną o godz. 18.00.
  6. W I sobotę miesiąca Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo.
  7. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych odbędą się w dniach od 19.03 do 21.03 br. (tj. czwartek, piątek i sobotę). Wygłosi je O. misjonarz dr Zbigniew Podlecki, redemptorysta z Gdyni. Nauki o godz. 9.00, 17.00 i 19.00.
    Prosimy Ofiarodawców intencji mszalnych z dni od 16.03. do 21.03 o przyjście do zakrystii.
  8. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej odbędą się w dniach 22.03 do 25.03 br.
  9. Zakupiliśmy 12 nowych dębowych ławek do kościoła, dzięki czemu została zwiększona liczba miejsc siedzących. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane i wpłacane na konto parafialne i prace wykonane dla naszej parafii.