OGŁOSZENIA PARAFIALNE

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - 17.05.2015 r.

 1. Dzisiaj Imieniny obchodzi Ks. Abp. Sławoj Leszek Głódź, Metropolita Gdański. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszego Arcypasterza.
 2. Tydzień temu dla ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu zebraliśmy 6275 zł.
 3. Serdecznie dziękujemy rodzicom młodzieży, która 6 maja przyjęła sakrament bierzmowania za ofiary na dar ołtarza. Zostały one przekazane na spłatę naszego odnowionego tabernakulum.
 4. "Chwalcie łąki umajone" - zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym dzieci, młodzież i dorosłych w dzień powszedni po Mszy św. wieczornej, w niedziele po Mszy św. o godz. 17.00.
 5. W przyszłą niedzielę Uroczystością Zesłania Ducha Świętego zakończymy Okres Wielkanocny. Nowenna przygotowująca nas do tej Uroczystości po Mszach św. wieczornych.
 6. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na Światowe Dni Młodzieży - Kraków 2016.
 7. "Bóg zapłać" za ofiary wpłacane na konto i składane na tacę w II niedzielę - inwestycyjną. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i wszelką pomoc dla naszej Parafii.
 8. W sobotę, 23 maja, w kościele Bożego Ciała na Morenie odbędzie się tradycyjny Wielki Majowy Koncert. Będziemy mogli wysłuchać:
  • "MAGNIFICAT" Jana Sebastiana Bacha
  • "TE DEUM" Josepha Haydna
  Szczegóły na wywieszonym plakacie.
 9. Planujemy zorganizowanie II Rodzinnego Festynu Parafialnego. Ma się on odbyć w sobotę, 13 czerwca. Już teraz prosimy o kontakt osoby, które chciałyby swoimi pomysłami i pracą pomóc w jego jak najlepszym przygotowaniu. Ewentualne przychody zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Prosimy o zgłaszanie się w zakrystii, biurze parafialnym, drogą telefoniczną bądź elektroniczną.