XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 28.06.2015 r.

1. W poniedziałek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
    W piątek Święto św. Tomasza Apostoła.
  2. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy po wieczornej Mszy św.
  3. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 17.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.30.
  4. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego zaprasza na Mszę św. 3 lipca tj. w I piątek miesiąca o godz. 18.00.
  5. W sobotę rano odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem.
  6. W I sobotę miesiąca, 4 lipca, Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00. Wymiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo - po Mszy św.
  7. W lipcu i w sierpniu nie będzie Mszy św. w niedziele o godz. 13.30 i 17.00. Biuro parafialne będzie czynne w środę i piątek od godz. 16.00 do 17.30 oraz w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.
  8. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego informuje, że w soboty lipca i sierpnia nie będzie różańca przed Mszą św. wieczorną i koronki po Mszy św.
  9. Informujemy, że Decyzją Ks. Arcybiskupa z dniem 1 lipca br. został odwołany z naszej Parafii ks. Andrzej i skierowany do pracy w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim. Serdecznie dziękujemy za gorliwą pracę, liczne inicjatywy - nowe grupy modlitewne. Podziękowanie za pracę duszpasterską złożymy we wtorek na Mszy św. o godz. 18.00. Życzymy wielu łask Bożych, zdrowia w pogłębianiu powołania kapłańskiego.
  10. Wszystkim Parafianom rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzymy wielu łask Bożych i udanego wypoczynku. Serdecznie witamy przybyłych Gości i zapraszamy na Msze św. do naszego kościoła. Przypominamy o godnym stroju w kościele i właściwym zachowaniu podczas liturgii.