VI NIEDZIELA WIELKANOCNA - 21.05.2017 r.

1. Z racji czwartego poniedziałku miesiąca wspólnota "Tymoteusz" zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, 22 maja, po wieczornej Mszy św. Adoracja będzie w ciszy, a zakończy się wspólną modlitwą uwielbienia i dziękczynienia. W czasie adoracji będzie również możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  2. Nabożeństwo majowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w niedziele po Mszy św. o godz. 17.00.
  3. W środę Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
    W piątek św. Filipa Nereusza, kapłana i rozpoczęcie nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. 10 czerwca, w sobotę nasza parafia organizuje kolejny festyn rodzinny. Jedną z atrakcji będzie loteria fantowa. Zachęcamy do przynoszenia fantów na loterię. Można je będzie składać w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  5. Dzisiaj comiesięczna zbiórka z programu Caritas "Rodzina Rodzinie" na pomoc 2 rodzinom z Syrii.
  6. Zmarł z naszej Parafii:
    + Ryszard Kańkowski, lat 66 z ul. Marusarzówny.