XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.07.2014 r.

1. We wtorek wspomnienie św. Marii Magdaleny.
    W środę święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy.
    W czwartek wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
    W piątek święto św. Jakuba, Apostoła.
    W sobotę wspomnienie św. Rodziców Joachima i Anny.
  2. Z okazji dnia św. Krzysztofa, patrona kierowców, modlimy się w intencji kierowców, aby dobrze i w stanie trzeźwości korzystali z pojazdów mechanicznych oraz unikali nieszczęśliwych wypadków. Poświęcenie przez księży samochodów, motocykli, rowerów i innych pojazdów w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 na terenie przykościelnym.
  3. Zachęcamy do udziału w XXXII Gdańskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w grupie Biało-Żółtej. Zapraszamy do wspólnego przeżycia rekolekcji w drodze. Informacje i zapisy na stronie internetowej pielgrzymki.
  4. W piątek (18.07 br.) firma Clima-Produkt z Pszczółek zakończyła montaż klimatyzacji naszego kościoła. Prosimy o zamykanie drzwi kościoła.
  5. Serdeczne "Bóg zapłać" za wszystkie ofiary wpłacane na konto parafialne (nr konta na stronie internetowej parafii) i składane na bieżące inwestycje. Dzisiaj taca przeznaczona na klimatyzację i na zapłacenie za wykonane prace.
  6. Wszystkim parafianom rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzymy wielu łask Bożych i udanego wypoczynku. Serdecznie witamy przybyłych Gości i zapraszamy na Msze św. do naszego kościoła. Przypominamy o godnym stroju w kościele i właściwym zachowaniu podczas liturgii.
  7. W lipcu i w sierpniu w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 17.00.
  8. Biuro parafialne w czasie wakacji jest czynne od godz. 9.00 do 10.00 w środy i soboty oraz od godz. 16.00 do 17.30 we wtorki, środy i piątki.