III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 19.04.2015 r.

1. Dzisiaj w naszym kościele wystąpi chór "Cantores Minores Gedanenses" pod dyrygenturą p. Ewy Mazur. Przygotuje on oprawę muzyczną Mszy Świętej o godz. 13.30, a po niej zaśpiewa krótki koncert. Serdecznie zapraszamy.
  2. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski oraz naszej Archidiecezji, a w sobotę Święto Marka, Ewangelisty.
  3. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego zaprasza na Drogę Światła we wtorek oraz na spotkanie formacyjne w piątek po Mszach Świętych wieczornych.
  4. W następną niedzielę, 26 kwietnia, odbędzie się kolejna edycja "Pól Nadziei". Przed naszym kościołem po każdej Mszy Świętej wolontariusze w żółtych koszulkach będą zbierać do puszki datki na funkcjonowanie gdańskiego hospicjum, w zamian wręczając ofiarodawcom żonkile – znak tej akcji.
  5. Nasza parafia organizuje w najbliższym czasie 2 weekendowe kursy przygotowujące do zawarcia małżeństwa. Terminy to: 22-23 maja i 19-20 czerwca. Zapisy w biurze parafialnym, u ks. Andrzeja lub mailowo: narzeczenimigowo@wp.pl.