XIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 26.06.2016 r.

1. We wtorek św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
    W środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. "świętopietrze".
    W czwartek Świętych Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego.
  2. Na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy po Mszy św. wieczornej.
  3. W I piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 17.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.30.
  4. W sobotę rano odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem.
  5. W I sobotę miesiąca, 2 lipca, Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00. Wymiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo – po Mszy św.
  6. Zapraszamy w sobotę, 9 lipca, na parafialną jednodniową pielgrzymkę do Sanktuariów: Matki Bożej Łęgowskiej i bł. Doroty w Mątowach Wielkich z uczestnictwem w nabożeństwie "Przemiany Serca". Koszt pielgrzymki (przejazd autokarem i obiad) wynosi 56 zł. Chętni proszeni są o zapisywanie się na listę w zakrystii wraz z uiszczeniem opłaty (jeśli możliwe). Szczegółowy program pielgrzymki zamieszczony jest w gablocie przedsionka kościoła.
  7. Informujemy, że Decyzją Ks. Arcybiskupa z dniem 1 lipca br. został mianowany wikariuszem w naszej Parafii ks. mgr Marcin Blok, dotychczasowy wikariusz Parafii pw. Św. Ignacego Loyoli w Gdańsku Starych Szkotach. Życzymy wielu łask Bożych i wstawiennictwa Matki Kościoła w dalszej realizacji daru powołania kapłańskiego i zadowolenia z pracy w naszej Parafii.
  8. Wszystkim Parafianom rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzymy wielu łask Bożych i udanego wypoczynku. Serdecznie witamy przybyłych Gości i zapraszamy na Msze św. do naszego kościoła.
  9. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 13.30, 15.00 i 17.00. Biuro parafialne będzie czynne w środę i piątek od godz. 16.00 do 17.30 i w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.