UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - 23.11.2014 r.

1. W poniedziałek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung–Lac, kapłana i Towarzyszy.
  2. Dzisiaj delegat Wyższego Seminarium Duchownego w Oliwie zbiera ofiary na seminarium. Po Mszach św. można zakupić kalendarz na 2015 r. (10 zł) oraz seminaryjny modlitewnik (20 zł).
  3. W środę, 26 listopada, będziemy modlić się w intencji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, w intencji młodzieży angażującej się w przygotowania oraz pielgrzymów, którzy do nas przyjadą.
  4. W tym tygodniu, w czwartek, odbędzie się zebranie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Rodziców dzieci z klas: 2c, 3b i 3c ze Szkoły Podstawowej nr 2 zapraszamy do domu parafialnego na godz. 17.30, a rodziców uczniów z klas: 2a, 2b i uczęszczających do innych szkół - na godz. 19.00.
  5. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata tj. dzisiaj w niedzielę od godz. 15.00 do 16.00 oraz na spotkanie modlitewne z Pismem Świętym w piątek po Mszy św. wieczornej.
  6. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną włączyć się w budowanie wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej gromadzącej się przy naszej parafii na dzień skupienia, który odbędzie się w sobotę, 29 listopada, w godz. 10.00-14.00. Więcej informacji na plakatach.
  7. Upoważnieni przez Parafię Panowie od jutra po godz. 17.00 będą roznosić do naszych domów poświęcone opłatki wigilijne. Złożone ofiary przeznaczone będą na potrzeby naszego kościoła.
  8. Serdeczne podziękowania Panom, którzy dbają o czystość w naszym kościele.