XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.07.2015 r.

1. W poniedziałek wspomnienie bł. Czesława, kapłana.
    W środę wspomnienie św. Marii Magdaleny.
    W czwartek święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy.
    W piątek wspomnienie św. Kingi, dziewicy.
    W sobotę święto św. Jakuba Apostoła.
  2. Z okazji dnia św. Krzysztofa, patrona kierowców, modlimy się w intencji kierowców, aby dobrze i w stanie trzeźwości korzystali z pojazdów mechanicznych oraz unikali nieszczęśliwych wypadków. Poświęcenie przez księży samochodów, motocykli, rowerów i innych pojazdów w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 na terenie przykościelnym.
  3. Po Mszach Św. są do nabycia Kalendarze Misyjne. Ofiary przeznaczone będą na misje prowadzone przez Ojców Oblatów.
  4. W lipcu i w sierpniu nie będzie Mszy św. w niedziele o godz. 13.30 i 17.00. Biuro parafialne będzie czynne w środę i piątek od godz. 16.00 do 17.30 oraz w sobotę od godz. 9.00 do 10.00.
  5. Wszystkim Parafianom rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzymy wielu łask Bożych i udanego wypoczynku. Serdecznie witamy przybyłych Gości i zapraszamy na Msze św. do naszego kościoła.