IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 26.03.2017 r.

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 16.30 dla dzieci, o godz. 17.30 dla dorosłych, o godz. 19.00 dla młodzieży. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele po Mszy św. o godz. 17.00.
  2. Wspólnota "Tymoteusz" z x. Arkadiuszem zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy zakończoną wspólną modlitwą w poniedziałek, 27 marca, po Mszy św. wieczornej. W czasie adoracji możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  3. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy i Czcicieli Miłosierdzia Bożego zaprasza:
    • na Drogę Krzyżową - we wtorek, 28 marca, po Mszy św. wieczornej,
    • na Spotkanie Modlitewne z Pismem Świętym - w piątek, 31 marca, również po Mszy św. wieczornej.
  4. Chorych z Najświętszym Sakramentem odwiedzimy w sobotę rano.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca, 1 kwietnia, Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. nabożeństwo pierwszosobotnie. Wymiana tajemnic różańcowych po nabożeństwie.
  6. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży rozpoczną się w niedzielę, 2 kwietnia i trwać będą do środy, 5 kwietnia.
  7. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 2 kwietnia, o godz. 19.30. Obecność obowiązkowa.
  8. Zmarli z naszej parafii:
    + Andrzej Rojek z ul. Marusarzówny, lat 67,
    + Zofia Olejniczak z ul. Myśliwskie Wzgórze, lat 92,
    + Antoni Pojawa z ul. Myśliwskiej, lat 85.